Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darkmore

    tag

    válasz Grey21 #11024 üzenetére

    1. Ha kitartó vagy akkor egy új 3000-est még össze lehet hozni valahonnan, de azért nincsen sok esély rá. Nekem is van egy ismerősöm, akinek mindegyik szériából van egy dobozos a polcon, ha egyszer nem fér el akkor eladja, persze nem túl olcsón :)

    2.
    A flashelés tökegyszerű, komolyan, kétféle módszer van:

    Régi néven: "Csirkézés" :)
    - minden típusnál működik, ideiglenes megoldás, régen ezzel simán ment a store

    Másik: "Pandorázás"
    - nem minden típusnál lehet (alaplapot kell nézni), maradandóbb beavatkozás, de ez is visszafordítható hivatalosra.

    Bocs, aki ettől részletesebben is ismeri, csak nem akartam fél oldalt írni róluk.
    Én az első módszert használom, felrakni 5 perc (file letölt, psp-re másol, psp-én elindít, kész), régebben én is fullos CWF-t raktam fel mindig, de igazából semmi szükség rá, teljesen jó az első módszer is.

    FONTOS:
    Az én tudomásom szerintem PSP-nek nincsen Store-ja, már lekapcsolták talán 2011-ben.

    UMD:
    Flashelt gép természetesen viszi az eredeti játékokat is.

    2. (ööö a második második kérdés?)
    Használtakban, ami engem idegesített, hogy azt írják fullos állapotban, megjön a postán és az analóg kar lötyög mint állat...
    Használtat csak személyesen vegyél! Nézd meg a gombokat, analóg kart, vigyél UMD-t próbáld ki, rakj be valami világos hátteret halott pixelt vadászni.

    E1004-ben engem a mono hang is zavarna, mert sokat játszok füles nélkül, de amúgy meg tetszik benne a matt felület, valamint, hogy nem olyan ultravékony, mint a 2000-es széria.

    Képernyők (saját vélemény):
    1000: Jó, de fakó és szellemképes sok mozgásnál (ezt blurnek nevezik leginkább)
    2000: ugyanaz a képernyő
    3000: Gyönyörű színek, fényerő majdnem duplája, de itt meg csíkoz sok mozgásnál, mondjuk ettől legalább kicsit retró CRT hangulata lesz :)
    Go: nem ismerem annyira
    E1004: itt visszatértek a régebbi 2000-es képernyő felé, bár hogy teljesen ugyan az azt nem tudom.

    Én most PSP 2000 Slim-hez keresnék 2200mA-es elem csomagot, újat és eredetit! :)

    [ Szerkesztve ]

  • darkmore

    tag

    válasz Grey21 #11030 üzenetére

    Az E1004 streetnek nincsen olyan rossz kijelzője, valószínűleg ugyan az, mint az 1000 és 2000 csak kicsit állítottak, kalibráltak rajta, kicsit levették a fényerőt és rányomták a "telítettséget" ,hogy kicsit színesebb legyen. UMD-ket is gyorsabban bootolja, mint a többi, mondjuk beépített battery van benne, amit persze lehet cserélni, de ahhoz szét kell szedni.

    Megnéztem, tényleg van store és ahogy mondod PSP-ről nem elérhető, PC működik gondolom.

    Számomra a PSP a legjobb kézi konzol messze földön, egy hibát látok csak benne: U. M. D.
    Mozgó alkatrészeket már a T-1000-es sem szerette, én sem. Sajnos maga az UMD is szétmehet (erre figyelj vásárláskor, hogy a fehér kis műanyag kerete soknak szét van válva és ekkkor nehezebben olvassa a lemezt...), valamint sokszor jön a cannot read UMD hibaüzenet, nem csoda, hogy áttértek a Vitánál memóriakártyára.

    Mentségükre, hogy annak idején a 2Gb-os tárhelyek még elég húzós áron voltak, a saját fejlesztésű UMD még mindig olcsóbb volt :)

    CFW-t én sokmindenre használok, rengeteg emulátor létezik rá és kb. PS1-ig mindent visz, majdhogynem tökéletesen (kivétel: SEGA Saturn nem nagyon, N64-et meg éppenhogy), valamint sok homebrew game van rá és én is csinálgatok rá egy játékot, tehát nekem a flash az szükségszerű :)

    [ Szerkesztve ]

  • whited

    addikt

    válasz Grey21 #11034 üzenetére

    én is venném, de a fránya wifi, így meg helyi multi 2 gép között kiesik :O
    esetleg valakinek 1 jóféle 3xxxx-s eladó? ;]

    Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

  • ronin6_73

    csendes tag

    válasz Grey21 #11030 üzenetére

    Hello, én csináltam egy videót a 3004 vs e1004 összehasonlítására.
    Nézd meg a youtube-on : https://www.youtube.com/watch?v=QJjCBpjRNw4
    Most e1004-est használok és teljesen jó mindenre.

Új hozzászólás Aktív témák