Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz doncortio #9149 üzenetére

    Hogyne :) Crisis Core jópofa, bár nekem kicsit csalódás volt, talán túl sokat vártam tőle. White Knight-ot nem próbáltam még, nem is tudom kijött-e EU-ban, de a PS3-as részhez volt szerencsém, nem volt meggyőző :(

    Persona 3 Portable, PS2-es generáció egyik legeredetibb jrpg-je volt, nagyon jó kis psp-s portot kapott, melegen ajánlott (nagyon vártam a Persona 2 Innocent Sin-t, de nagy csalódás volt, hatalmas nagy grindfest..). Akciósabb témában nagyon jó a Kingdom Hearts: Birth by Sleep és a Dissidia (ebből a 2. rész, de az első is jó). Klasszikus élményre pedig a Final Fantasy IV: The Complete Collection az ideális.

    Stratégia játékokban is erős a felhozatal, Final Fantasy Tactics: The War of the Lions és a Tactics Ogre: Let Us Cling Together 2 régi PSone játék remake-je, de mindkettőt felhozták psp szintre. Mondjuk ezek nem a könnyen emészthető játékok közé tartoznak, de a történetük kiváló. Kicsit modernebb (az egyik személyes kedvencem) a Jeanne d'Arc és a Valkyria Chronicles II.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák