Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim_raynor70

    aktív tag

    válasz RomiJosy #36001 üzenetére

    Ez a legfrissebb BIOS a Te alaplapodhoz. Viszont nem ugy mukodik, mint egy XP telepites... Ha letoltod, lesz a .zip csomagban egy How to flash the BIOS.doc fajl, ami reszletesen leirja, mit, hogyan kell csinalnod. Oda kell figyelni, mert ha elrontod, es ha nem Dual BIOS-os a lapod (ez marpedig nem az), akkor tonkrevaghatod vele! En azt a Live Update 5 hulyeseget nem preferalom, mert tud badarsagokat csinalni.

    Mondjuk, ha totalisan nem ertesz hozza es ha leellenorizve a POST-nal a 7.4-es verziot kapod, akkor nincs is erre szukseg, illetven eltekinthetsz tole.

    (#36003) Thunderzolee: sot, jo esellyel a "legfrissebb" van neki, mivel hogy 4 eve nem fejlesztik a BIOS-t.

    [ Szerkesztve ]

  • dahaka19

    újonc

    válasz RomiJosy #36001 üzenetére

    Nekem egy olyan problemam lenne hogy az alaplapom MSI G41M-P26 os, tamogatja az 1333 mhz dd3 as memoriat egeszen 8 gb ig (2x4) es vettem egy 4 gb os kingmax 1333 mhz ddr3 as memoriat, es valamiert nem ismeri fel. a helyzet az hogy 2 eve mar vettem ugyan ilyet, azt pedig felismeri, ugyan ilyen kingmax, 1333 mhz s es 4 gb os ddr3. kulonbseg az hogy a regi memorian mindket oldalt van chip, az ujon csak egyik oldlt. szervizben azt mondtak e miatt nem simerheti fel, azonban mikor a gepet vettem egy 2 gb os kingmax memoriaval azon is csak egy oldalt van chip. kiprobaltak az ujjjat es aztmondtak h mukodik, nem tudom mit tegyek :( segitsen valaki.
    a regi memoriaim :
    - Kingmax 2 GB DDR3-1333 FLFE85F-C8KL9 NAES (egyoldalt van chip)
    - Kingmax 4 GB DDR3-1333 FLFF65F-C8KF9 CEES (ketoldalt van chip)
    az uj memoriam:
    - Kingmax 4 GB DDR3-1333 FLFF65F-D8KM9 CAEU (egyoldalt van chip)

    Mi lehet a baj? az utolso 5 karakterbol allo azonosito ? azokat nem tamogatja? valami ilyesmit modntak a szervizbe, de biztosra nem tudtak semmit mondani. probaltam biost frissitest a LiveUpdatel el, sikeresen frissult, de semmi valtozas nem volt, ugyanugy haromszor elkezdett pittyegni es nem jott be semmi :( (probaltam a 2 4 gb os ramot egyutt, azutan csak az ujjat felvaltva mindket slotban, a 2 gb ossal is, es ugyan ugy pittyeg 3 at es nem jon be semmi, a ket regi tokeletesen mukodik)

Új hozzászólás Aktív témák