Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz M_o_g_y_i #34570 üzenetére

    Nem tévedek, abban legalábbis biztosan nem, hogy a konfigod nincs kitöltve, a viselkedése alapján pedig Denebnek tűnt. Majd ha megadod a konfigod legalább a fórumban, vagy az adatlapodon, akkor vár megfelelően akkurátus segítségnyújtást.

    TRFC-t növeltétek? CPU_NB mekkora feszt kap nálatok? RAM Command Rate mennyi?

    Esetleg nem gondolkodtatok-e azon, hogy ha úgy sem gyorsabb a magas RAM frekvenciától a gép benchmarkokon és tömörítésen kívül, akkor inkább az időzítéseket csökkentsétek? Lehet, ez járhatóbb út lenne.

    Mondjuk nekem olyan mindegy, mit csináltok, meg mennyit sírtok a fórumon, én az én RAM-om be tudom állítani: 2150MHz CL7-7-7-21 1T 3 csatornás üzemben, 1,8V-tal. 1,9V-tal (mert ugyebár jó hűtéssel az Elpida MGH-E Hyper szinte kívánja a feszültséget) ugyanezen a frekvencián az időzítéssel CL7-6-6-20-ra is le tudok menni 1T mellett. :D

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák