Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz szabogabor10 #63048 üzenetére

    Kezdetben Viberrel próbálkoztam, de egyszer úgy bealtatta az SGS 2 -t, hogy Odin -nal kellett felébresztetnem. Egyébként is egy erőszakos mocsok, úgyhogy örökre száműztem. A barátnőm révén ismertem meg a Whatsappot, mert náluk (spanyolban) az az elterjedt. Megkedveltem, megtartottam. Nálunk leginkább a hangüzenet játszik.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • zseko

    veterán

    válasz szabogabor10 #63048 üzenetére

    "Igazából nem értem, miért a Viber terjedt el Magyarországon, mikor nyugaton a Whatsappot használják."

    Nálam azért, mert amíg a Viber használható volt, a Whatsapp nem. Ha jól emlékszem még, mindkettő alapja az, hogy beregisztrálom a telefonszámomat, majd aki benne van a telefonomban és szintén be van regisztrálva, azzal 'párosít, így máris irkálhatunk egymásnak. Na ez az, ami nálam nem működik a Whatsappnál. A vezetékes vonalra rámondta, hogy aktív Whatsapp felhasználó :F és beszélhetünk, míg annál akinek valóban fent volt (miatta regisztráltam), azt jelezte, hogy hívjam meg az app használatára, és bármit csináltam, nem tudtam írni neki, a meghívásra meg valami hülyeséget adott ki. Amíg rám nem írt, addig nem működött. Nem csak nála, másnál sem. Mai napig szarul működik ez a része (legalábbis nálam, ha mondhatok ilyet rá, meg ha nem ez a normális működése). Most már például két emberen kívül senki más nincs benne. Vibernél valaki belép-kilép, látom, módosul.
    Aztán ha jól tudom, de ebben lehet tévedek, a Viberen lehetett előbb telefonálni, és amíg ez eleve ingyenes volt elejétől fogva, addig a Whatsapp fizetős (az egy másik dolog, hogy csak $1 a második évtől és azt se vonta le sose tőlem sem).

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák