Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C64

    őstag

    válasz mpierre #31384 üzenetére

    Dede, ezzel a xeonnal ment a gép linx stabilan!!! Egy barátomnál lanoztunk 3 napig, ott raktam össze ezt a konfigot és pöccre ment minden 4ghz-en 3 napig. Majd hazajöttem, összeraktam itthon a konfigot, de csak egy db 4gb-os modult raktam bele és nem hajlandó menni. Az a poén, hogy full alapbellításokkal stabil, de ha a ramot már felviszem 1600mhz-re kifagy. Volt amikor szépen ment este 200bclk-val a linx, de másnap megint nem akart menni sehogy. Előtte a ramot babráltam meg és utána maradt stabil. Az a fura, hogy ha hozzáérrek a ramhoz és egy kicsit megmozgatom egyből lefagy a gép. Kékhalál sohasincs, sztem ezért nem tuningbeállítás a gond, főleg, hogy előtte 3 napig full stabil volt. Pedig ott aztán nyomattuk a játékokat is :D

    Szóval sztem az a gond, hogy csak 1db modul van benne. Az is lehet, hogy a ram a hibás.

    Szerk.: A hőm. ingadozás nem lehet gond, mert alapon 20-25 fok ebben a melegben is, terhelve max 70-75 fok szóval ez nem lehet sok. Ráadásul haverom lakásában sokkal melegebb volt.

    Na mind1, az a lényeg, hogy nála a 3 nap alatt egyszer sem volt fagyás, nálam pedig már a gép összerakása után egyből kifagyott... :(

    [ Szerkesztve ]

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Új hozzászólás Aktív témák