Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz MPowerPH #27845 üzenetére

    "Azért azt a DC-t ne szóld le, mert el kell ismerni, hogy gyorsabb, mint a Tri ch Bloomfiled alatt."

    Erre everest mérésen kívül van egyértelmű bizonyítékod? Én nem tenném erre a fejem.... :U Pláne, ha a gulfot is számításba vesszük, everestben lassabb, mégse tűnik nekem sehol memória-sávszél limitesnek. Szerintem ez is érdekes.... Pláne, ha megnézem, hogy szandika mit alkot Linx-ben, pláne HT ON... Szerintem ez is azért minimum elgondolkodtató.

    "Most ez szerintem azt jelenti, hogy olyat kell elképzelni, mint az EVGA SR2-es lap."
    A s1366 is 2 QPI-s, mégis az asztali procik 1 QPI-vel jönnek, és 1 QPI-s lapok vannak hozzá. Amúgy az SR2 is elvileg elvan egy procival/ramkittel, cskhát ki az a hülye, aki kétprocis lapot vesz egynek? :D
    Bár nekem is asztalra esélyesebbnek tűnik a s1356. Meg aztán, ha az olcsóbb lesz, de kellően erős, nekem az tűnik a jobb útnak... (Úgy értve, ha valaki frankó rendszert akar, de nem akar rajta irreálisan brutál összegeket bukni.)

    (#27846) mpierre: Azért egy konnektoros fogyimérővel is sokminden kiderül! ;)

    (#27842) OldJohnny66: Szerintem mérési hiba.... Nekem 4Ghz-en volt bő 150W körül Linx alatt, HT ON.... Igaz, csak a procimagok, az integrált memvezérlő, meg L3 nélkül. (Az viszont legroszabb esetben is max 50W)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák