Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz szacsee #27088 üzenetére

    Nem, ezt csak próba szinten néztem. Kíváncsi voltam hogy néz ki, 260 le se mertem futtatni. :D De igazából a 2006-os óta semmi nagy durranás nincs bennük a Vantege is csalódás volt (már ami a graf élményt illeti). Még összehasonlítási alapom se volt eddig, csak Gorni eredménye (PII X4 925 + 8GB 1333MHz + 6870 (alapon minden), ez így 1k-val tolt kevesebbet mint az enyém).
    Játékok nem nagyon vannak fent most a gépen, DAO 2-t várom azért lett beszerezve a nagyobb vas (DX11) de az majd csak márciusban jön.
    Ami fent van: Warmonger, NFS World, Mafia 2... NWN-t le se merem írni, mert az 1 magot terhel csak olyan régi játék. :D

    CF SB mellett felejtős. Max NF200-as chippesekkel de azok se az igaziak. A nem natív támogatás sosem olyan gyors mint a natív.

    Hát ööö... Többszöri futtatásra is ezt adja? Lehet csak mérési hiba... De fura annyi szent. :K

    HSM: Jaja a 260-at tuningonom kellett rendesen a mai játékokhoz, ott meg az is hangos volt (főleg hogy nekem még 65nm-es volt ami fűt azért). De a 480 meg 1680x1050-re még 2 évig tuti elég lesz. :K

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák