Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz mpierre #26253 üzenetére

    Én nem hoznék létre az SB-nek külön topikot, s a Bloomfieldet is beszüntetném. Sőt, az egész PH-n csak egyetlen egy topikot engedélyeznék, akkor biztosan tudnám, hogy melyik téma az, amibe sosem érdemes beleolvasni, kérdezni, stb., mert akkor csak az az egy lenne az, ahol Katt777 megfordul. Hihetetlenül unalmas ez... (Tudom, nem kell elolvasni az off-okat, meg azokat, amik a Katt-féle vitákról szólnak, de hát lassan már 99 százalékban csak ezt látom...) Gratula, hogy a PH még mindig eltűri, hogy bármelyik autópályájára tévedek (topikok), mindig van egy sofőr, aki szembe jön a forgalommal, s nem lehet ellene tenni semmit, sőt, nyugodtan hagyják, hogy a jó irányban közlekedők szenvedjenek. Ráadásul ez a szemben száguldozás sosem tűnik fel az egyetlen szabálytalankodónak. Szóval, aki szemben megy az a normális, az összes többi hülye.
    Asszem, én is... :U

    [ Szerkesztve ]

  • katt777

    félisten

    válasz mpierre #26253 üzenetére

    Milyen érdekes, hogy csak a P és H67-es lapok vannak a piacon, a Z v. X68 egyelőre merőben teoretikus, ergo tökéletesen értelmetlen azzal számolni, főleg, hogy mint sokadszorra leírom (nyilván ezúttal is hiába), az LGA1366 platformnak a piacon lévő termékek jelentenek konkurenciát, nem a csak képzeletben létezők, éppen ezért ezekről beszélgettünk. :U Próbálj csak meg venni gyorsan egy Z68-as lapot, akkor talán megérted a lényeget. ;)

    AirBooms: Emléxel, mit írtam az efféle beszólásokra? :P :B

    Qru: Nehogy már megint én legyek a felelős, ha valaki nem érti meg, ami világosan le van írva! :Y De tartom magam ahhoz, amit vállaltam.

    gV: Ez természetesen igaz, de nem ez jelenti a problémát, hanem, hogy NEM (igazán) fejlesztenek a beharangozott, és persze nem kevés pénzért eladott technológiára.

    i are robot: Ahhoz képest elég sokan eldiskuráltunk róla, egyébként meg nem ártana elolvasnod a belinkelt teszteket, hogy lásd, miről beszélek, azaz, hogy igenis konkurencia az új platform a legtöbb vásárlónak az X58-cal szemben, főleg, ha pl. csak 1 VGA-t használnak, vagy, mint a felhasználók többsége, nem tuningolnak.

    Cybertrone: Hát én szeretem néha csak úgy elnézegetni ezeket a szép grafikákat, vagy csak nosztalgiázni 3DMark2000-rel. :B :)
    B channel elméletileg, Intel spec. szerint nem megy XMP/tuning RAM-okkal. Persze elképzelhető, hogy bizonyos lapoknál ez nincs így, na, ezért esetleg megéri felárat fizetni, ha akad ilyen.

    HSM: ASUS-on és ASRock-on is volt zajszűrőm, és minden gyönyörűen szól a hifiben, pedig eléggé vájt fülű vagyok. Nem hiszem, hogy ha egy hangkártyán nem lehet megkülönböztetni a FLAC-ot az MP3-tól (akár 320-astól), akkor az a hangkártya különösebben minőségi lenne, de lehet, hogy csak az én fülem túl érzékeny (simán kiszúrom a magas hangok összemosott sercegését mp3-ból, az egyéb torzulásokról nem is szólva), persze jó hangrendszer is kell ehhez. Viszont ez már megint nagyon OFF lett, csak annyit akartam mondani, hogy nincs különösebb baj a mai, jobb integrált hangkarikkal. Szerintem. :R

    OldJohnny66: 51k az ASUS P6X68D-E 16+2 fázisos tápellátással. Hol van ez a drágább kategóriától? :F :Y P6TDlx2-m csak minimálisan (csak mérhetően) tudott többet (telj. teszt a honlapomon) az ASRock X58X-nél 16 vs. 8 fázis, viszont valamivel magasabb uncore és qpi volt benne stabil. Persze ez az, ami sosem fog meglátszani a hétköznapi teljesítményen.
    Ha csak felezik a fázisokat, akkor hogyan készülnek pl. a 12 fázisos lapok? azok csak 6 fázisosak valójában? :F

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák