Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #26081 üzenetére

    Azt is vedd figyelembe, hogyha sokkal többe kerülne, senki nem venne K-s procit, keresne más alternatívát. Jópár ember használ tuningot, nem akarja őket elbukni az Intel, csak kis plussz sarcot szeretne... ;) Amúgy kiszivárgott árak alapján mondom.
    A ramos kérdésnél nem egészen értem ezt a B-channel dologot... Mind1, nekem a 6GB éppen optimális, 2GB-ot megeszik a win7, a maradék 4 meg az enyém. :D
    Az EVGA lapom QVL-jében van pl egy ilyen modul: G.SKILL F3-12800CL7T2-24GBTDD 24GB, ja és 1600-as modulként, tehát full speed. Nekem megfelelne. ;) A gigabyte UD5 QVL-jében szintén van 1600-as ramból 4GB/modulból 6db-os TC support. A több ram amúgy mindenképp sokkal jobban terheli a memóriavezérlőt, tehát óvatosabban kell tuningolni, meg nem fog annyit menni, de akinek több ramra van szüksége annak így is sokkal gyorsabb lesz. Az általad leírt hibajelenségek abnormális működést írnak le, kivéve a 4*2GB TC műkösését, az így lett kitalálva. Hozzáteszem, 24GB a max, amit legjobb tudomásom szerint az 9x0-ek tudnak.

    Asrock support 1 hét? Az elég gáz... Nekem az OCZ 24 órán belül válaszolt hasonló kérésemre, a Gigabyte szintén, ott két "ügyem" is volt, mindkétszer meglett a szintidő, minden egyes levélváltáskor. Na, nekem itt kezdődik a support, sry....

    Szerk: "Ne menjünk már le a Catalyst topic szintjére, ahol, ha valaki megemlít egy driver-hibát, máris legalább féltucatnyi fanatikus AMD-buzi ugrik rá!"
    Erről tudnék írni, de nem fogok... Kár az ilyesmit más topicban felhozni, nem véletlen kaptál érte a fejedre.... :W :W :W Itt az Asrock-ot isteníted, a sok "buzi" meg beszól érte. Ott az ATT-t istenítetted, a sok "buzi" beszólt, mert már a falra másztak az ATT fényesítésedtől. Meg kéne már érteni, hogy bizonyos megnyilvánulásaid irritálják a normális körülmények között fórumozni kívánókat. Ja, és a legfontosabb, nem kéne ilyeneket írni, "fanatikus AMD-buzi".... :W
    Meg kéne érteni, hogy a topic címe az elvárt tartalmat is kijelöli, Catalyst topicban sokakat nem érdekel az ATT, procis topicban meg már kicsit sok az Asrock alaplapos csöpögés és más lap fikázás a részedről. És nem csak én gondolom így.

    [ Szerkesztve ]

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz katt777 #26081 üzenetére

    Hát azért aki középkategóriás gépet vesz ritkán használ 1-nél több vga-t... Szóval ha LGA775-ről vált akkor jó lesz ez az SB ami most jön ki nekik.

    #nincsbennetarcsi

  • MPowerPH

    félisten

    válasz katt777 #26081 üzenetére

    "Tényleg nem értem ezt a hozzáállást, hogy ha vminek hibája van (bizonyítottan), azért szólni "szidás", ha meg valami jó, azt megemlíteni hájpolás."

    Nem, de egyik lapnak sincs hibája, leszámítva az általad emlegetett pci-e slot elrendezést, ami Neked egyébként is mind1, mert utálod a kétkártyás rendszereket. Mi az a bizonyított hiba?

    Nekem semmi bajom nincs a Catalyst -al, pedig CF felhasználó vagyok, és azt látom, hogy 90%-os hatásfok fölött teljesít mindenhol.

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák