Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Sárpac #11510 üzenetére

    Na most itt akad némi probléma. :O A felismert időzítéseket megírtam, viszont ma a windows CL9-ben indul, és a bios is átállt erre. Visszatöltöttem az elmentett biost, windows megint CL9-be kapcsolt. Kézzel nem lehet pont a gyári értékekre állítani a RAM-okat, ha pedig arra, +a legkisebb nagyobbra állítom be, akkor nem áll föl a rendszer. Boot chippanás van, de kép már semmi. Na, ilyenkor mit lehet kezdeni???

    Ja, turbo :B , biosban hagytam eddig mindent (kicsit még nagyon új ez a P5Q után nekem). Talán annak nem OK a CL7? Kérnék némi segítséget, mert ha már CL7-es RAM-okat vettem, szeretném, ha azon is járnának, bár mondjuk a tegnapi eredményem is hasonló volt, és ott CPU-Z szerint CL7-ben mentek a RAM-ok. Látom, itt CL8-ban is jobbak a RAM-ok (igaz, tuningolt procival). Azt sem értem, mitől állítódott el. Lehet ennek oka, hogy kidobtam a vadi új tunert a gépből (semmi adást nem tud fogni), és a jól bevált, régi PCI-os TV2000XP-t tettem be? Persze majd kiszedem, de jó lenne tudni. Még jobb lenne egy olyan táblázat, amilyent P5Q topicba készítettem. :U

    Futtattam Lynx tesztet, 62°C-ra melegedett a proci. Ez elfogadható? Ja, és már hallottam, hogy szabályozza a lap az AC ventit (ergo azért nem olyan hűvös idle módban), de kiolvasni továbbra sem tud belőle semmit.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák