Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz ZS3NI #7522 üzenetére

    Én aliról szoktam, most ajánlottam volna egy boltot, ahonnan eddig is rendeltem és legutóbb is rendeltem az 512 GB-os EVO Plus kártyámat és semmi baj nem volt vele, azonban érdekes mód, de ez a bolt sem forgalmaz már tovább ilyen Samsung kártyákat, pedig több éven keresztül aktív volt ugyan azon a hirdetésen keresztül, most meg egyszerűen nincs, mást meg nem tudok ajánlani, mert én is azért rendeltem innen, mert ezek eredeti kártyák voltak, sok boltnál kiderül, hogy bár hasonló áron hirdetik a kártyákat, azok nem hogy nem eredetiek, hanem még defektesek is, mert valami kisebb méretű kártya van szoftveresen átalakítva, szóval sokat kell ilyenkor nyomozni, hogy melyik bolttól érdemes, eddig nem kellett, most már majd kell, már ha a többi helyről sem fogy ki, mert most megnéztem pár boltot, ahol ár és értékelések szerint is eredeti van, de már több opció inaktív.
    Érdekes amúgy, de ugyan így elérhetetlenné váltak a Samsung AKG fülhallgatók is, amik egész jó minőségűek voltak, illetve ha elérhetőek, akkor már max. márkajelzés nélkül, bár azokat is leszedi az aliexpress már.
    Valószínűleg valami jogi hadjáratot indított a Samsung és lassan már más külföldi, olcsóbb forrás nem kínálhatja a termékeiket, bár ez jelenleg csak feltételezés, de pár hónapja még csak a fülhallgatókkal kezdődött.

Új hozzászólás Aktív témák