Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    Sziasztok,

    Szeretném lecserélni a Sony MDR-CD350 fejhallgatómat, nem mai darab, fatertól örököltem (valamikor szerintem a jobb kategóriába tartozhatott). Eddig teljesen meg voltam elégedve vele, nekem megfelelő volt a hangzása és kényelmes is volt (egész napos játék során sem vált kényelmetlenné.). A csere oka az, hogy szinte teljesen "elhasználódtak" a fülhallgató párnái (az a gumi szerű borítás már rég lefoszlott, de ettől csak kényelmesebb lett :B ).
    Múlt héten rendeltem egy SONY MDR-RF855RK de szinte rögtön realizáltam, hogy ebben az árkategóriában nem kapok rendes wireless fülest, sajnos ezt vissza is fogom küldeni, mert zavaróan "búg, sistereg" már normál hangerőn is, mindemellett elég gyengén szól (torzít nagyobb hangerőnél és kicsit dobozos alapból). (természetesen ha valakinek van pozitív tapasztalat valami vezeték nélküli fülhallgatóval azt szívesen venném.)

    Kb. ilyen igényeknek kéne megfelelnie:

    - Itthoni felhasználás (zene, film, játék)
    - Kényelmes, viszonylag sokáig hordható
    - Nem vagyok whitefülű, de azért szépen szóljon
    - Lehetőleg zárt legyen, félig zárt fülest is szóba jöhet ha valóban jó, pl. AKG K 121
    - Lehetőség szerinte valami szövet szerű legyen a párna (nem szeretem azt a gumi akármit)
    - Kb. 20-25k (nem kőbevésett, ha megéri többet is kiadok egy picivel)
    - Vezetékes (wireless is szóba jöhet, de már nem nagyon bízok benne)

  • Slowman

    aktív tag

    Sziasztok,

    Egyik ismerős szeretne fejhallgatót venni. Mindketten tudjuk, hogy a lenti árkategóriából nem lehet csodát várni, de azért a lehetőségekhez mérten igényesebb felépítés és hangminőség (szvsz. best buy olcsó füles)

    Kb. 10k-s kategória, nem sokkal több.
    Általános otthoni használatról lenne szó (zene, játék, film).
    Az árkategóriához mérten jól szóljon.
    Vállalható építési minőség, és viszonylag kényelmes.
    Ha egy mód van rá akkor zárt, de nem elsődleges opció.

    kb ilyet nézett elsőre (én nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezt feltétlenül megérné megvennie)

    :R

Új hozzászólás Aktív témák