Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samtya

    senior tag

    válasz Dave™ #60318 üzenetére

    A hordtáskát a karabinerrel akasztod fel egy még nagyobb hordtáskára/hátizsákra vagy bármire.

  • Dorien

    veterán

    válasz Dave™ #60318 üzenetére

    Nekem is túl modern design ez a HP50 (=randa), kb. ugyanúgy nem izgatott soha, mint a régi vintage fejesek.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó Philips Fidelio X2HR nyitott audiofil fejhallgató 34.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • Per Degaton

    tag

    válasz Dave™ #60318 üzenetére

    Nekem is megjött az Amazon Warehouse Deal-es NAD HP50. Utólag is köszi, hogy beírtad az akciót :)

    Kedden este rendeltem, akkor már csak "very good" állapotúak voltak, abból választottam ki a legjobbnak tűnőt.
    Ennek ellenére az enyémnek is csak a dobozának van baja (egy kicsit el van szakadva egy helyen, egy másik helyen meg kicsit piszkos), de maga a fejhallgató és a tartozékok tökéletes állapotban vannak, szerintem teljesen új az egész, max csak kipróbálhatta valaki.

    Nos a hangjáról az a véleményem, hogy k*rvajó :D

    Normális fejhallgatóból egy Beyer DT770-em van és mivel azt olvastam a HP50 nem annyira V, féltem, hogy nem lesz benne se elég basszus, se nem elég magas, de egyáltalán nem ez a helyzet, tényleg nagyon bejön a hangja már így bejáratás előtt is.
    Tényleg eléggé más mint a Beyer, de zenehallgatáshoz pl szerintem ez jobban fog nekem passzolni.
    Először az uDSD-vel próbáltam, bőven jól szólt, remekül meghajtotta. Aztán rádugtam pluszban a SAP-8-at is, azzal még sokkal jobb lett és durva ereje van, ha csak félig feltekerem a hangerőt szerintem halláskárosodást szenvedek :) Aztán a próba kedvéért kipróbáltam csak az alaplapi ALC1150-tel és bár azzal nyilván gyengébb, de szerintem az is tűrhetően meghajtotta. Szóval számomra a hajthatóságával nincs gond.

    Egyéb dolgok:
    - nekem a kinézetével sincs bajom, bejön ez a fekete, de a fényes műanyag talán tényleg nem a világ legjobb ötlete volt
    - féltem, hogy kicsik lesznek a párnák a fülemnek, mert elég nagy fülem van, de ezzel sincs gond, kényelmes
    - a pántot még én se tudom százszázalékosan jól beállítani, nehezen döntöm el, hogy jól van-e fejemen, de ez csak idő kérdése szerintem
    - ami még tetszik, hogy úgy tűnik jól szűr kifelé, kevésbé szűrődnek ki belőle a hangok mint a Beyerből. De ez lehet amiatt is van, hogy ez bőrpárnás, az meg plüss
    - ami viszont annyira nem tetszik, hogy kicsit olyan törékenynek tűnik, szinte recseg-ropog, ahogy forgatom, alig merek hozzáérni. Ebben gyengébb a DT770-nél. Mondjuk az is igaz, hogy az egy tank kb :)
    - a kábele tényleg egy vicc, mindkettő. Jó, hogy elért a fél méterre lévő erősítőig

    Összességében azt mondom, hogy 34 ezerért szinte újonnan ez egy fantasztikus vétel volt :)

Új hozzászólás Aktív témák