Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz .DLL #20175 üzenetére

    Elnézést, valószínűleg nem írtam le mindent.
    A téma összefoglalónál lévő linket átnéztem már, ott a Maxell lenne az, ami még úgy normális, de sem a kialakítása, sem a bőr fülrésze nem tetszik. Mellesleg hangra sem volt az igazi, egyszer próbáltam a MédiaM-ban.
    Azért zárt, mert igen, néha hangos a környezet, meg azért nem 100%-ban otthonra, de legtöbbször arra, de előfordulhat néha, hogy utcán is használom, vagy itt-ott. Meg azért, mert zárt és mélyorientált könnyebb találni :)
    Na akkor mostmár össze szedtem pár fülest, ami megtetszett, bár ezek headset-esek:
    Creative Tactic3D Alpha (talán ez tűnik a legjobbnak, csak ismét bőr a fülrésze, de talán elhanyagolható)
    Ozone Spark
    Ozone Rage ST
    Ozone Onda 3HX
    Thermaltake SHK002ECBW TT eSports SHOCK
    Vezeték nélküli:
    Sony MDR-RF810RK (ez egészen tetszik, bár kipróbálni még nem volt lehetőségem, nem tudom hogy hogy szól)
    Vezetékes:
    AKG K518 (ezt már elég rég óta nézem, jónak tűnik)
    Sony MDR-XB400 (elég érdekes a kialakítás, illetve sony minőségű bőr azt tudom, hogy 2 év használatnál nem több :( )
    AKG K404
    AKG K511
    Sony MDR-ZX300 (ezt csak akkor, ha nincs más, a mostanim is hasonló)

    Na akkor itt leírtam pár típust, amin elgondolkodnék, csak nem tudom, melyik lenne érdemes. Ha esetleg használtátok valamelyiket is, akkor tapasztalatokat szívesen elfogadok. Igazság szerint én sem tudom eldönteni, hogy headset-es(bár van mikrofonom, de azért ezek mégiscsak minőségibbek, mint amim most van), vagy esetleg vezetéknélküli, vagy vezetékes fülest vegyek :F

  • cOxeR

    Ármester

    válasz .DLL #20175 üzenetére

    Én azért szeretnék zártat, mert megy a Tv, hangosan nyávog a macska, végülis nem létszükséglet... :DDD

    Ez az alaplapi erősítő sem ér semmit sem, amit írtam?
    Amivel még tudok esetleg operálni, az egy Logi Z-5500-as szett, ha jól tudom abban is erősített fejhallgató csatlakozás van, tudtommal.

Új hozzászólás Aktív témák