Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz #71562240 #35518 üzenetére

    Azzal a résszel nem értek egyet hogy kicsit olcsóbb lenne mint a konkurencia. :R
    MIvel elég körbe nézni. Ott van a 300 dolláros SONY PHA-1 amit én ebbe a kategóriába sorolok. Szinte biztos vagyok benne hogy jobb hangot fog tudni a mérete miatt. Egyszerűen több aksi több kondi erősebb driver chip jobb több analog elektronika fér bele arról nem is beszélve hogy korrekt receiver chip korrekt dac chip is elfér.
    (De ott van a PHA-2 ami még mindig nem tudom mennyibe kerül de DSD + 192kHz-et is eszi...)
    Ezek alapján viszont elfelejteném azt a szót hogy igényes áramkör... Mer az ide nem fér bele és nincs is itt...

    Ez sokkal inkább "szebb" jobb áramkör

    Vagy ez is. Bár ez már igen magas szintű gyártástechnológia is és igen szép minőség!

    De biztos nem nekem a villamosmérnöknek kell hinni akit arra tanítottak hogy ránézésre lássa egy ilyen áramkör titkait, lehet hinni a marketing bullshit generatornak a pono-nál :R
    Viszont azt nem vonom kétségbe hogy sajnos egy rendszer bonyolultsága akkora hogy bárhol egy kis gikszer és sok csorba esik a hangon, így azt se vonom kétségbe hogy szimplán pár ilyen kép alapján nem lehet dönteni! De a kép alapján a pono ford fiesta belsőt kapott és motort még a harmadik ak100-ban egy porsche szíve dobog olyan magas minőségen gyártva mint egy porsche...

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák