Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Dare2Live #730 üzenetére

    Nem ez volt az első hozzászólás, hanem ez: [link]
    "Én legalább linkeltem vmi képet"
    Erre volt a válaszom a súlyzó és a tükör esete. Tényleg linkeljek ilyet, és akkor az bizonyít valamit? Vagy talán az egész foci EB-t linkeljem neked? A képed csak annyit bizonyít, hogy legalább 4 Nikon gép volt a Tour de France-on (komoly...). De mivel feltételezem, eleve azért készült a kép, hogy a Nikon létezését bizonyítsa, lévén aki oda megy és nem a versenyt fotózza, hanem a fotósokat, az bizonyítani akar valamit, mondhatni még ez a kép is jóformán azt bizonyítja, hogy nem lehet olyat fotózni, amin 6 gép van és nincs közte Canon :)
    Érdekes, hogy egyesektől még mindig azt olvasom, hogy állítólag Canon-fanatizmus van, pedig ha valaki akár csak azt meri említeni egy fórumon, hogy Canonból több van a high-endben, akkor rögtön jön egy Nikon-hívő replikázni, akár a Canon topicba is. Pedig még azt sem mondtam, hogy a Canon jobb, csak azt, hogy sokkal több van belőle egy sporteseményen még mindig.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák