Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copass

    veterán

    válasz p_adam #40681 üzenetére

    "nem kell egyoldalú módon szemlélni a dolgokat és egyből azt feltételezni, hogy biztos a másik a csaló."
    kábé tátott szájjal a faxerődben rohangálni! :D
    óvatosnak kell lenni, mert nagyon könnyen gubanc van. láttam én már olyat hogy meghamisították a számlát, garancia levelet. ellenőrzésnél derült csak ki hogy náluk ez nincs.
    mert amikor egy drága cuccon akarsz túladni, azért nem mindegy hogy van-e gari vagy nincs.
    garancia hamisbiztonságérzetet ad, tehát azt hiszed ó ha elromlik akkor szervíz és javítják.
    ezért nem bízok meg egy idegen szavában, bemondásra meg pláne nem.
    ezért íratok minden esetben adásvételit, még ismerősnél is.
    mert az esetek nagy részében mindig ott kezdődik a probléma hogy haver ajánlotta és akkor az már biztosíték bármire is. hát nagyon nem.
    volt aki azért pampogott nekem pár nappal adásvétel után hogy hangos az ős 28-135IS stabija, hát b+ kipróbáltad?mondtam hogy ez ilyen, azt mondtad jó, aláírtad. akkor miről beszélünk?
    ezek az emberek mindig a jóhiszeműségedre utaznak, még ismerős akkor is visszafog élni vele. persze után te leszel a szemétláda.
    volt itt olyan akinek 2 nap alatt beletekertek az eladott vázába ~2000 expót egy hétvége alatt? aztán vmi mondvacsinált kifogással visszakérte a pénzét. persze nem munkára vette, dehogyis! :D

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák