Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    válasz nagybá #17939 üzenetére

    Én most eglogndolkodtam, hogy mit néznék meg rajt, lévén most már 2 éves a 7D-m. Kb arra jutottam, hogy ne legyen poros belülről. Viszonylag rossz körülmények közt használom, erdő, meg magas páratartalom, de a szenzorán még most sincs egy porszem se... igaz, amilyen gyorsan csak lehet, olyan gyorsan cserélem az obikat.
    Ha nincsenek külsérelmi nyomok, tehát nem dobálták a vázat, nagy gond nem lehet vele. Általánosságban nézd meg, hogy nem karcos-e nagyon a kijelző... ha van rajt fólia, védőüveg, akkor az se kell. Status kijelző az gyorsan karcolódik, de az mind1.
    Szériaszám gyorsan le szokott kopni az állvány cseretalpak miatt.
    Legyen gyári doboza. Manapság doboz nélkül nem szoktak venni, mert lopott lehet.
    Könnyen megy-e bele a memoriakari. Olvastam valahol, hogy sikerült elhajlítani a kari foglalat tűit egy rossz memoriakarival.
    Gombokról a feliratok kopnak. (főleg természetfotósok kedvelik, akik mindenféle spray-ékkel fújják magukat, mint én).

    Próbáld ki... ha müxik, akkor jó. Nem egy kényes váz az már biztos. :K Amennyire én tudom, a Canon megerőltette magát, és ez esetben tartós cuccot hozott létre.

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák