Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • worxland

    addikt

    válasz worxland #83 üzenetére

    "Rendes használatban meg egyáltalán nem és ujjal is éppen csak érezni." - annyiban módosítom, hogy sima húzogatásnál nem érezni, de ha pölö egy ikont húzok arébb (folyamatosan nyomva tartva, emiatt erősebben nyomva a képernyőt), egy kis hupli érződik, de meg se közelíti a Fold 5 Mariana-árkát.
    A telefonklónozás zökkenőmentesen ment, egy app-ot nem hozott át, de az specifikusan a régi telefonhoz volt készítve (gyári app).
    Egy app vacakolt, a VLC for Android, netes találatok alapján a OnePlus-szal nem szeretik egymást, lecseréltem MX Player nevű cuccra, az megy, nem ér fel a VLC-vel, de kibírom.
    Súly: 180 grammos telefonról költöztem át, összecsukva nagyon érződik a súlytöbblet, kinyitva viszont a kezem a 300 grammos tabletemhez hasonlítja, akkor meg lájtos :).
    Tok elég gagyi, rosszabb érzete van, mint a telefonnak (jobban csúszik), így maradt a dobozban.
    Enyhe nyöszörgés van nyitáskor, de ezt külön kiemelte az első induláskor az ismertető szöveg, azt mondta, ne idegeskedjek, ez normális.
    A kamerasziget (mit sziget, kontinens!) nem teszi fejnehézzé a készüléket, direkt lökdöstem a tetejét kézben tartva, de olyan, mint a keljfeljancsi, nem akar kibilleni a kezemből.
    Infra működik, LG tévével 2-3 perc volt az összehangolás, de ha csak next-next üzemmódban kattintgattam volna, fél perc is elég lett volna.

    [ Szerkesztve ]

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Új hozzászólás Aktív témák