Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz mobal #27370 üzenetére

    Hát ezek nem túl jó hírek. Kitartás. Fiatal vagy még és ahogy a Facebookról emlékszem nem is vagy egy Quasimodo. :D Tudom ez nem vigasz, nem voltam még ilyen helyzetben, de gondolom ilyenkor csak azon agyalsz, hogy mit és hol ronthattál el. Szerintem próbálj meg ezen túllépni, mert egy ilyen szituban nincs olyan, hogy csak az egyik fél hibás. A nőkön nem könnyű kiigazodni.

    A Covid miatt ment szét a kapcsolatod ? WTF ?

    Kineziológuson én is elgondolkodtam már többször is, mivel az én fejemben is rendet kéne tenni. Voltam már több szakorvosnál ugyanazzal a problémával, de senki nem talált semmit. A feleségem szerint idegi alapon van. Több, mint 10 éve voltam MRI-n is, de ott sem találtak semmit. Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy az ember másként lássa a dolgokat és ne idegeskedjen. Tény, hogy vannak szituk, amikor nagyon felmegy bennem a pumpa és egyből érzem a fizikai tüneteket, pedig az egészség lenne a legfontosabb. A többit meg le kéne sz@rni. Kellene valami, ahol ki tudja adni az ember a gőzt vagy legalább a haverokkal sűrűbben találkozni, mert egy kiadós beszélgetés is csodákra képes (tapasztalatból tudom).

    Mostanában egy csomó oldalon leárazzák a Win 10 licencet, de amit ma találtam azon az nem lehet PayPallal fizetni, én meg egy ismeretlen oldalon nem fogom megadni a bankkártya számom (lehet szakmai ártalom).

    Lackó: mi a mester szlovákul ? :D Egy hete nem érzek szagokat.

    [ Szerkesztve ]

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák