Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz tupacamaru #11515 üzenetére

    Most mi van ? Már a múltkor is kipróbáltam ! Bagoly mondja verébnek ! Te meg is vetted 3x ! :D Most beizzítom a gamepadot is. Aztán lehet, hogy nem lesz belőle semmi.

    Tudod azokon a bizonyos napokon - mikor nem vagy - nincs kedvem játszani, mert nem lehet. Tegnap mi volt mikor elindult a GW ? Két aimos, egyik az ellenben, a másik velünk. Egy-két hét és ugyanez lesz a BO2-ben is. És még mankizni sem lehet, mert bannolnak ! :D

    Lacko: hát ha ennyire megbízol bennem megnézhetem, de én nem hiszek a Treyarchban. 6 év alatt nem tudták a kibaszott fegyverek hangjait normális visszaadni. Kutyaütők. Élmény volt az a csatazaj a BF-ben ! Tisztára, mint mikor harcászaton voltunk és voltak repcsik is.

    Mobal: ne röhögj ! Nem tom ki készítette az avatarod, de hogy nem látta Chubakkát a Star Warsban, az biztos ! Mint valami madár, amire ráöntöttek két doboz Bánfi hajszeszt. :D

    [ Szerkesztve ]

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák