Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz terencehill #19163 üzenetére

    A kérdésem, hogy a windows már rávan telepítve, tehát megveszem és egyből tudom használni?

    Igen, előtelepítve, nem adnak mellé külön pendrive-ot vagy ilyesmi...

    ha én egyből kicserélném egy ssd-re akkor letudom menteni róla a windowst és hogy tudom felpakolni az ssd-re?

    A Microsoft hivatalos programjával egy pendrive-ra "kiírod" a Windows 7-et, majd arról bootolva telepíted, a liszensz kódot pedig megadod neki a netbook alján található matricáról.

    És végül valakinek van e tapasztalata, hogy ha vinyot cserélem ssd-re az garivesztéssel jár?

    Gyártó függő. Érdemes felhívni a gyártót, miután kiszemelted a megvásárlandó netbookot, és konkrétan biztosra rákérdezni az ügyfélszolgálatnál, hogy cserélhető-e.

    nmilan

    Manapság van még értelme eee-t venni? vagy vannak lényegesen jobbak?

    A kérdés az, hogy: "Van-e most már értelme EeePC-t venni?" A válasz: Igen. Attól függ melyikre gondoltál. AMD C-50 procival is Asus a legolcsóbb, és az AMD E-450 procival is, plusz 2 év garisak. Egy 70ezres C-50-es is egész jól használható mostmár, hála a 2 magos procinak és az ATi 6250 videkártyának, amivel most már akár játszani is lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák