Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boecce

    tag

    válasz PazsitZ #4017 üzenetére

    """>>>Náalm (512MB ram miatt) eddig be-beakadt""

    Ne ""izéljetek""" már!!! Lehet hogy maradinak tartotok, de egy 800 Mhz- Duronnal és 256 MB Rammal igaz, nemcsak netböngészést csinálok, de 3D-s grafikus tervezőt is használok. Persze hogy jobban menne többel is, de nehogy már ne legyen elég!!!!!! Ha meg nem elég akkor meg minek az újabb, ha többet zabál??? Megéri a combosabb vas a szolgáltatások bővülését??? Vagy csak divatmajmolás, hogy """nekem má a 3-as van fenn bübüüüü!!!""
    ""Nekem is de abból kettő, bübüüüüüü!!!"" Szóval elég későn kapcsolódtam be a PC-t használó halandók körébe, de ahhoz már elég korán hogy egy egyszerű, de ma már meglepően hangzó aránypárral lehetett jellemezni azt a korszakot:: Ahány MB a ram, annyi ezer forint volt a bolti ára... Hát ha ez az ár maradt volna, 512 ezer csak RAM-ra, hát húzós lenne. Az is igaz, akkoriban betárcsázós modemekkel lehetett internetezni csak. (Hál az égnek abból a kimaradtam.. Szörnyű kínlódeás lehetett....))

    Reggel addig röhögtünk a főnök ''viccén'' amig rá nem jöttünk, hogy amit mondott, az a napi feladat!!

Új hozzászólás Aktív témák