Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Kiskokó #67050 üzenetére

    Mindenek előtt: legyen külön mentés a profilmappáról.
    Második: miért nem lehetséges elindítani a korábbi firefoxot, korábbi windows-án?
    Mikori verziós a korábbi, mikori az aktuális ff?

    Elméletileg ha nem volt semi katasztrofális módosítás (értsd malware, vagy valami), akkor tényleg csak annyi, hogy megvan a régi profilmappa, az újon (ami legyen frissebb, vagy biztosan azonos, mint a régi) csinálsz egy új profilt majd még a firefox teljes indítása előtt belemásolod az üres profil mappába a régi tartalmát, vagy ha már elindult, és megtöltötte azt az új profilmappa tartalmát törlöd, majd másold bele a régi tartalmát (újfent: másoláskor nemenjen a FF).
    Nekem legutóbb pl -bár az csak süti alapú- simán túlélt egy win újratelepítést egy google bejelentkezés. Ha neked is működik ez így akkor jegyezd meg, hogy a fizikai, offline pénztárcák nem véletlenül léteznek :K , ha nem, mert a rendszer tiltott akkor az legalább jól volt megcsinálva....

    Ha tényleg csak a kulcs kell és korábban ment offline, akkor lehet, hogy én még netre sem engedném a gépet az első alkalommal...

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák