Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    válasz Steelmanus #33582 üzenetére

    Próbáltam már vadászni az addonok között, de nem jutottam azzal se semmire.
    A lemezcache 0-t csak mint információt írtam, hogy ebben a beállításban használom a böngészőt.
    browser.cache.memory.capacity nálam 131000-re van állítva.
    browser.cache.offline.enable - ezt nem ismerem, megnézem, köszi.

    (#33583) mrszitya: 1,3 gigához kis szoftverekből is kellene 100-200 darab, nem hogy honlap adatból. Egy honlap szerkezete ugyanúgy nem lehet nagyobb pár megánál. Ezt valószínűleg multimédiás tartalmakkal lehet csak összehozni amiket nem kezel jól a böngésző, és később se takarít ki.
    Attól, hogy van pár giga RAM a gépben, még nem jelenti azt, hogy el kellene nézni az erőforrás pazarlást, csak mert egyre hanyagabbul bánnak ezekkel az erőforrásokkal, mert úgy is van belőle alapon. Nem mindenki csak böngészésre használja a gépet ennyi memóriával, és nem feltétlenül kényelmes kilépni, újraindítani a böngészőt mondjuk egy komolyabb játék futtatása miatt több megnyitott lappal, ne adj isten, ha az ember a játékkal párhuzamos is használná azt. Ha csak a böngésző megzabál 1 giga RAM körül, akkor a komolyabb játékok emellett már nem biztos hogy elférnek 4 giga RAM-ban, és akkor ráadásul lehet a háttértárra swap-olni folyamatosan, amitől az egész op. rendszer és a játék is akadni fog.

Új hozzászólás Aktív témák