Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz Steelmanus #33485 üzenetére

    Elvileg a Firefox "nem szólhat bele" a döntésbe, mármint hogy maga kérje az átkapcsolást a rendszertől integráltról az Nvidiára. Alapból fixen a procim GPU-ját használhatja, pontosabban ezt preferálja (nálam) az Nvidia Optimus, a Firefox esetében.

    Az viszont egy jó kérdés, hogy magát a Flash Player-t valójában befolyásolja-e az, hogy a Firefox melyik videóra van állítva... A Flash-t külön, önmagában ugyanis nem ismeri fel az Optimus. Szóval ki tudja, mit alkot a háttérben.

    Nem olyan rég egyébként kísérleteztem vele - pont a Flash miatt. Átraktam Nvidiára, de azóta vissza is állítottam, mivel a Flash videóknál a procit jobban igénybe vette valamiért, plusz volt egy-két eset, amikor összeomlott hw gyorsítást tesztelő oldalnál. (Persze amúgy jobban is teljesített.)

    Drivereket sem sikerült rendesen megírni ugyebár Optimusos rendszereknél korábban, meg ha jól rémlik, AMD hasonló megoldásánál sem. Tiltólistán voltak sokáig.

    Adtál egy ötletet: másik otthoni gépet mindjárt letesztelem a belinkelt image-heavy oldalakkal, abban csak egy régi, integrált vga van.

    Ja, a YT Center lemaradt: az nem befolyásoló tényező, csak nem régóta használom. Amikor nem volt semmi tweakelésem a YT-nál, akkor is volt összeomlásom telített memóriával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák