Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Youri #21689 üzenetére

    Mit kéne össze vissza pakolni? :D letöltöd elindítod az EXE-t futtatod tesztet, bezárod, utána elindítod a másik EXE-t, futtatod tesztet, bezárod, postolod.

    WonderCSabo
    Végre megtaláltam DOM inspectorban, hogy mi a hover URL pontos css-e, tudnál segíteni, hogy milyen módon lehetne magát a domain címet színezni? Hátha olvastad már valahol...jobban otthon vagy FF UI-jában. Szeretnék egy chrome szintű domaint elkülönítő link hover-t csinálni, de egyenlőre 2 dologba is ütköztem.

    Az egyik eléggé nyilvánvaló hiba, mégpedig ha bal alul van a link, akkor link fölé viszed az egeret, aktíválódik a css, és előjön a hover box, ami aktív lesz, így eltűnik a link-hover. Ennek köszönhetően elkezd villogni :D ez FFban alapból elég jól meg van oldva azzal, hogy jobb oldalra kerül, ha "útban van". De ettől a CSS-től egyszerűen csak villog :P erre van valami ötleted? Próbáltam berakni a statuspanel[type=overLink]:hover-t de akkor meg ugye ha aktív lesz átrakja máshova, és akkor már a link lesz újra aktív :D így túlképp a 3 eset körbe-körbe. :)

    Másik meg a domain cím elkülönítése....ha van ötleted ne tartsd vissza.

    @namespace url("http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul");

    statuspanel[type=overLink] {
    position: fixed !important;
    bottom: 20px !important;
    left: 20px !important;
    opacity: 0.85 !important;
    width: -moz-max-content !important;
    max-width: none !important;
    height: 26px !important;
    padding: 2px 0px 2px 4px !important;
    border-radius: 7px 7px 7px 7px !important;
    border: 1px solid rgba(0,0,0,.15) !important;
    background-color: #DFDFDF !important;
    }


    statuspanel[type=overLink] > .statuspanel-inner {
    height: 20px!important;
    width: auto!important;}


    statuspanel[type=overLink] > .statuspanel-inner > label {
    border:none !important;
    background:none !important;
    max-width: 900px !important;
    width: -moz-max-content !important;
    white-space: nowrap !important;
    overflow : hidden !important;}

Új hozzászólás Aktív témák