Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BullZeye #21637 üzenetére

    Most írhatnám, hogy akkor használj Flash 9-et. (csak mire?)

    A VGA driver-ével lesz a probléma ha UVD-ben zöld lesz, nem flash; nem fox. Nem vas hiba, hanem AMD driver hiba. Nekem is volt AMD-vel; nV-vel semmi anomália. Főleg nem 2D-ben.

    Persze, biztos jobb ha a CPU megy 80%-on, mint a GPU 30%-on. Ugyan már - fogyasztás. Matekozd már ki Nekem, hogy mennyivel lesz így több az ELMŰ szla-d?

    DownClock meg ilyenekkel pöcsölni. Minek?!?!?!

    Flash gyorsítás nélkül lesz egy kaki minőségű flash-ed, de amit kimatekoztál annyival több marad a zsebedben. Teljesen jó az UVD szint AMD-nél, amúgy sem zabálnak annyit mint az nV kártyák. Én biztos nem pöcsölnék ennyit vele. Vedd le a Flash gyorsítást és használd úgy, vagy ha új Flash-t akarsz használni, akkor el kell fogadni, hogy jó minőséghez kell a GPU gyorsítás és a VGA.

    (nem tudom milyen flash9-el egy videó, de szkeptikus vagyok abban, hogy ugyanazt a minőséget nyújtja, mint egy flash 10 + GPU gyorsította megjelenítés)

    Először Én is teljesen ellene voltam ennek a böngésző és flash GPU gyorsításnak.

    Szerintem nem lehet a mostani flash-ekkel GPU gyorsítás nélkül ugyanolyan minőséget elérni, mint GPU gyorsítással. Ezt meg szerintem Neked kell(ene) elfogadnod.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák