Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz WonderCSabo #21606 üzenetére

    Kár, és azt tudjátok e, hogy hogy lehet kikapcsolni a GPU gyorsítást csak a flashben, de úgy, hogy maga a flash szép maradjon? ^^

    Tudom tök érthetetlen, de vázolom. ATT-vel 150/200 gpu, és ezen 2db 720p már kifagy, kép megáll, fekete lesz, illesztőprogram újraindul, zöld lesz a flash. (a vicces, hogy ezen még játszani is tudok minden baj nélkül, igaz nem túl sok FPSel, de ott nem fagy)

    1) Kikapcsoltam flashben hardveres gyorsítást, (jobb gomb, settings) ez nem jött be, mert ilyenkor a film nem használ, de maga a flash tiszta pixeles lesz.

    2) Felraktam Flash 9-t amiben még nem volt ez a bugos szar gpu gyorsítás. Ott is van "hardveres gyorsítás" viszont érdekes módon 4 1080p filmtől sem szarja össze magát, az más tészta, hogy proci ilyenkor 80%on fut....de hát erre van!

    Aztán jöttek a hibák, mert egy pár dolog nem támogatja Flash9.et és neki a legújabb kell. És most itt járok. Szeretném, ha FF hardveresen gyorsítaná a flash-t, viszont flash ne használjon gpu gyorsítást, mert akkor összeomlik a videó. Nincs valami külső settings, ahol gyökereibe lehet elfojtani Flashnél ezt?

Új hozzászólás Aktív témák