Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz WonderCSabo #11269 üzenetére

    Na,a következő a helyzet: rendes indítással, ha sokáig használom firefoxot, sok lapot nyitok meg,stb.. Majd mind becsukom és csak 2-3lappal dolgozom sokáig,egy másfél óra után 500mega ramra hízik fel a firefox.
    4lap van megnyitva (gmail,facebook kezdőlap,ph fórum és egy másik fórum) és ez kemény 500meg ram a firefoxnak.. Hagytam egy kicsit ezt a 4lapot,hátha csökken,de nem nagyon akart.
    Kikapcsoltam,erre pár perc alatt felment 580megára és nem akart eltünni a firefox.exe a folyamatok közül,bármennyit is vártam,és baromira visszafogta a gépemet is (semmi más nem futott,és így 75%on volt a ram fogyasztás a 3gigából)!

    Elindítottam a csökkentett módot és elkezdtem tesztelni, vagy 30lapot megnyitottam (videók,képek,cikkek vegyesen),felment 600megára,majd megint csak az alap 4lapot hagytam meg és most 330megán van,elvileg stagnál.
    Mindjárt kikapcsolom.

    Lement 287megára,de nem szünt meg 4perc után sem..

    Ja,és mókás,mert mind a két esetben kikapcsolás után az elvileg kikapcsolt firefox.exe 50%-os cpu fogyasztást okoz (2,1ghz c2d),ami alapjáraton 5% körül szokott lenni.

    Tehát elvileg azt látom,hogy sok ablaktól felhízik,de az ablakok lelövése után nem akar fogyni.
    Az,hogy nem akar kikapcsolni,azt már nem vágom..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák