Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Brent #16 üzenetére

    Urak! Lehet saját vazallusom valahogy?

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Hehe, tényleg addiktív a stuff. Mondjuk én csak a sima M&B-et tolom (1.011).

    Saját királyság (mielőtt megalapította, mindegyik fakció szolgálatában állt - sajnos viszont vazallusaim nem lehetnek - én legalább is nem jöttem rá, hogy hogyan lehetnének), map több, mint 2/3-a már az enyém (pl. 2 Vaegir városon kívül az összes nagyváros). A Vaegir-ek békét ajánlottak, szóval kénytelen voltam elengedni a királyukat és 12 lordot, de most legalább csak 3 frontos háború van (Nord-ok már jóideje teljesen felszámolva) és tudok koncentrálni a pénzszerzésre is (Meg szépen halmozom a Swadian és Vaegir Knight-okat, hiszen a végső royal seregben, az utolsó nagyváros ellen csak ők leszek. Már van 150. :D).

    A heti sereg kiadás 30 000+ denar (eddig 38 000+ volt, de felszámoltam a mindenféle várvédő Hired Blade-ek és Mercenary Cavalry-k 90 %-át, hogy picit visszavegyek a kiadásokból - túl drágák és annyira nem jók). Így most tudok kicsit halmozni (most éppen 300 000 denar, de kell is, hogy legyen tartalék).

    A főhős King Radowik, lvl 43 (itt már DÖGLASSÚ a szintlépés, többszázezer XP egy úgy szint :( ), full Lordly set (Winged Helmet, Gauntlet, Iron Boots, fő armor-ból Coat of Plates, mert az flessebb, mint a Plate Mail :D), 300-400 közötti fő fegyverskillek, a Throwing Weapons 235 (a kb. soha nem használtak Crossbows 103, Archery 145), Ironflesh 8, Power Strike 8, Power Throw 6, Shields 5, Athletics 5, Riding 5, Horse Archery 5, Leadership 6, Persuasion 7, miegymás.
    + 7 hős (Rolf, Borcha, Lezalit, Artimenner, Nizar, Katrin, Matheld), mindegyik lvl 30 (+ / - 1-2 szint), náluk is vannak már itt-ott Lordly cuccok. Pl. 32-es Rolf sebészemnek kellett az a Lordly Plate Mail (amúgy Thick Plate Mail, Reinforced Couir Bouilli meg ilyenek az átlag, Lordly kesztyű, csizma, sisak itt-ott), hogy minél tovább talpon legyen (10-es Surgery és First Aid, szóval nem árt vigyázni rá) - meg egy kis tőkeinjekció sem ártott a városba, így legalább vissza tudom forgatni a páncél árát kereskedésben. :)
    Ha arról van szó, a 8 hero vs. 500-as sereg várvádásnél sima ügy. :) Sajnos a nehézség csak 93%-os az integrált VGA korlátai miatt (OFF)(de 100-as unit limit, full sebzések, Good AI, meg manuális vívás / védekezés)(/OFF), de így legalább jó a framerate.

    Fegyvernek Masterwork Sword of War <3 (130-as reach; ez a kard NAGY :D, garantáltak a gyalogos 100 körüli sebzések), Balanced Heavy Lance (fincsi 190-es reach, röpködnek a 4-600-as sebzések pacikával ^^), Reinforced Knightly Heather Shield (jobbat még nem találtam, 22-es Resistance), Balanced Javelin (jobb javelint még nem találtam :/, meg különben is elegánsabb, mint egy hajítóbárd :D), Balanced Nordic Sword (keresem a Masterwork verziót, de nem igazán akar felbukkani :(). Pacinak Spirited Charger, Khergit-ek (vagy nagyszámú lovasság) ellen Spirited Hunter.

    A legnagyobb csata eddig (várostromokat nem számítva) 147 vs. 1066 Khergit lovas, nyílt terepen, de pár egység veszteséggel megoldottuk. De azért idegölő volt ~ 1,5 -2 órán keresztül mikrózni meg kergetőzni azokkal a hülye nomádokkal. :DD

    Renown 8100+ ;] , Honour -180 (szokásom rabságban tartani az elfogott nemességet, aztán meg nem-kiadni, bárhogy is kuncsorognak :D), 23 050 regisztrált kill, majd 4000 sebzett enemy, 5 sebzett bajtárs (apróbb balesetek mindig előfordulnak :DDD), max. seregméret 385 és kb. mindenki -100 körül gyűlöl, de nem igazán zavar. ;]

    Ha minden az enyém a mapon, véget ér a játék?

    A fogságba ejtett Lord-ok közül néha megszökik egy-egy. Ez mi a alpján megy? Vagy random? És csata utáni fogságbaejtés függ valamitől vagy az is random?

    Tud valaki valami jó kis modot hozzá? Esetleg olyat, ahol megmaradnak a hőseim, földjeim, miegymás?

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák