Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #85842 üzenetére

    Erősen betegágy állapotot képvisel most az a motor, de a random előforduló ilyen olyan hiba kockázata egy ennyi idős Ducati-nál akkor is nagyobb, mint egy japánnál, állapottól függetlenül. Ezt annó ő maga is leírta, köztük a 750-es VFR-hez hasonlítva, de a szíve az olasz felé húzott.

    Végigolvastam a cikket, láttam a felsorolásokat a végén, de annak jó része ahogy te is írod, gyanakvás. Lehet itt méregetni, a szerelő cimborám szerint ennyi idős, láthatólag lelakott Ducati-nál bele kell kalkulálni h bármikor lerohadhat alattad, hibáa mérsz ki mindent.

    vendingo

    Az Africa egy igazi ikon, kategóriájában maga a megetestesült történelem. Nem véletlen h '91-es motorért ennyi pénzt kérnek. A gyári színek és matricák ellenére a fényezése szerintem már nem gyári, túl patika a korához képest, de még a váza is gyanús nekem.
    Ha régi álom el kell menni, ki kell próbálni, 2 kilót alkudni és meg kell venni.
    De alternatívának még ott van a Varadero is pl.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák