Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Bogyó bá' #67631 üzenetére

    Egyszer próbáld ki, de ne a GS500-al! :)

    Én nagyon irigykedek rájuk, rohadt jó dolog leküzdeni ezeket a természet által állított akadályokat. Még csak 3-4 alkalommal voltam terepen, de nagyon rákaptam az ízére, persze azért a jelenlegi tudásommal, és az inkább utcainak mondható gumimmal nem ilyen helyeken, de egy egyszerűbb földutas, homokos, füves terepezést is iszonyatosan lehet élvezni! Terepen minden másodpercben koncentrálni kell, hogy ne legyen esés belőle, itt aztán tényleg elfelejted a mindennapok gondjait! Kicsit az első rafting élményemre emlékeztet, nem tudsz másra koncentrálni, csak arra h elkerüld a következő sziklát! Edzésnek sem utolsó mert megizzaszt rendesen, a lábakat is rendesen megdolgoztatja a kiállva motorozás, és kondinak se volt rossz a 250kg-os GS-emet emelgetni amikor párszor eldobtam, de szerencsére nem vagyok egy gyenge legény.. :)

    Közutakon amúgy már nekem kezdtek unalmassá válni az elmúlt 10-15 évben annyiszor bejárt (és nekem Bp-ről könnyedén elérhető) dobogókő - visegrád - esztergom - szlovákia - mátra - bükk - bakony-on át vezető népszerű útvonalak. Ahhoz, hogy közúton új ingerek érjenek elég messzire el kell mennem, arra meg egy évben max. 2-3x van csak elegendő időm, hogy hosszabb külföldi túrára menjek. A legutóbbi csepel szigetes Off-road túrán viszont olyan helyeken barangoltunk, ahová közúton esély sincs eljutni, szóval ez is nagy érték. Olyan tök király helyeken motoroztunk, amikről nem is tudtam, és mind itt van egy köpésre!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák