Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boogie84

    veterán

    válasz tutis #16501 üzenetére

    Ez a tipikus este az olcsó húsnak híg a leve mondásnak! Egyetértek.

    Anno a Yoshi kipufogómat California-ból rendeltem egy magyar mókus ezzel foglalkozik h USA-ból hoz be cuccokat. Többet közt motoralkatrészeket is. Úgy is olcsóbb volt behozatni ugyan, de nem annyival h félár alatt megkaptam volna. Cirka itthon 115 lett volna, és 94-ért megvolt, már csak szerelnem kellett. Ergo ez az ember lehet h használtat vesz mire kivár egy alacsony árat, nem véletlen kell neki 3 hét. Addig könyörög valakinek ha siker akk van egy kis pénze. Igazi szélhámos lehet.

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

  • Archer

    őstag

    válasz tutis #16501 üzenetére

    Egyébként annyira jók ezek az Alpine GP kesztyűk, hogy mindenki ezt hamisítja vagy csak ismertebb név mint mondjuk egy Spidi vagy akármi és könnyebb elsózni?

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

  • stifi

    senior tag

    válasz tutis #16501 üzenetére

    nekem nem kell magyaráznod, kereskedést vezetek (igaz tök más területen):)

    ha számodra elképzelhetetlen, hogy valahol a világban eltűnt 1 kamionnyi piros XL-es kesztyű, és féláron árulja az ebay (mert nyilván onnan veszi a vaterás), akkor ez van.
    attól hogy valami olcsó, még nem lesz hamis, és attól hogy drága, nem lesz jó - én csak erre akartam célozni.

    ebbe nem akarok mélyen belemenni, de az alapigazság a kereskedelemben hogy a legjobb árakat nem feltétlenül arra kapod hogy benyögsz egy konténer mennyiséget.. senkinek nem jó ha egyszer elviszel sok cuccot jó áron, egy gyártónak sokkal többet ér a hosszú távú együttműködés, a tervek, forecastok és azok teljesítése, ezek pedig évek alatt alakulnak ki nem 1-1 biznisz alatt... (jó esetben az ilyen dealeket bonyolító cégeket hívják disztribútornak, ez kicsit más mind amikor valaki konténerrel hoz be cuccot.. mivl itthon a motoros piac elég kicsi, szerintem semmiből sincs rendes disztribúció csak helyi kisvállalkozások párkonténeres vásárlásokkal, hidd el nekem ez egy gyártónak lófasz, nem fognak kiadni párszáz ruhát meg kesztyűt padlóáron... 1-1 disztribútor itt régiókat szolgál ki, sok országot összevonva)

    de tényleg nem akarok ebbe belemenni, mert nem azt akarom bizonygatni hogy ez rendes kereskedelmi útvonalat megjárt kesztyű, ezt nem is állítottam eddig sem.
    csak arra próbáltam célozni, hogy az ár nem az első szempont amiből kiderül valamiről hogy hamis vagy sem...

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák