Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Djuree #14258 üzenetére

    köszi.... belinkelnéd nekem ezt az alá öltözőt, ha nem nagy kérés:)

    amúgy körbenézelődtem ismét frissen üdén: találtam ilyen kis akciós finomságokat na most ha én erre fogom és ráhuzom a farmeromat, gondolom akkor nem ér semmit -úgy kopásilag értem- mert akkor a farmer horzsolódik, de viszont nem virít egy esetleges fekete szürke kabát és sötétkék farmer kombóhoz a fehér csimma :B

    nyugi nem vagyok izlésficamos :D csak hirtelen ezt találtam, hogy húúha 60ró leárazva 30ra :)

    és igen néztem azt a probikert, de abba nem izzad bele a láb? az szellőzik? és még egy nagy kérdés, rendesen lehet benne váltani? -jóó ne mosolyogjatok :D- mert az egyik progiker magasított szárú cipőben 10-12k boltban szürke.... abban nem tudtam egyszerűen megmozdítani a lábfejemet "váltást imitálva"... csizmában akkor jó? hajlik, vagy "be kell törni"?

    nem azért kérdezek ennyit, mert nem bíznék a bőrcsizmiben, csak valahogy még elképzelhetetlen, hogy az ott jó :) és a másik, hogy valahogy masszívabbnak éreznék egy ilyen "sport" "cross" csizmit, csak hát tényleg kérdés az, hogy azokban milyen pl. bemenni csak teszem fel egy teszkóba, milyen benne sétálni, egyebek :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • alvaro

    senior tag

    válasz Djuree #14258 üzenetére

    Na, tegnap (bár nem volt kifejezett szándékom) sikerült letesztelni a csizmám gyaloglási alkalmasságát. Valamiféle Forma túracsizma, és ezúttal valóban túracsizma lett belőle. Amikor Pázmándon a starthely előtt leszálltam a motorról, akkor esett le, hogy gyalogláshoz nem ezt kellett volna felhúzni... Ezzel együtt becsülettel állta a 20km-es távot, bár az utolsó harmadban már igen kellemetlen volt. Lejtőkön itt már szinuszban szerpentineztem lefele, mert eléggé fájt benne a lábam olyankor...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák