Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz pepucs #141464 üzenetére

    :DDD :DDD :DDD hogy tudja! Akkor holnap eggyel lejjebb teszem bár holnapra pont HO volt a terv. O2? O4? Fogadni mertem volna többen leszünk a topikban.

    edit.: Haverokkal is rendszeresen össze szoktuk stackelni pár hete a GS500, CB500, Pega650 triumvirátust. Elfér az ha értelmezhetően teszed.

    Kártyát Te hova a fenébe teszed? Én helyben kaparom elő de akkor meg a fityegőn veri a tankot míg leérek, bántja a lelkem. :D

    Somatom arányaiban nézd meglepne ha nem lenne olyan tartomány amit még kellemesen bír és a kenésnél nem menne el egy kevéske olaj, erről hallgattam egy egész jó podcastet akartam is bedobni de elfelejtettem csak reggel a kocsiban indította a Spoti, majd kikaparom. Azt pedzegették elvileg minden blokknak van valami olyan tartománya ahol a rezonancia kiegyenlítődik és ahol maximális valamint van egy pont ahol elvileg a kenésben is van valami és tartós fordulat esetén hajlamos lehet elégetni egy kevéske olajat. Érdekes volt vagy hülyeség vagy nem de érdekes volt. :K

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák