Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz dellfanboy #138074 üzenetére

    Pár éve egy motoros tréningen is volt egy túrázó srác, azt hiszem goldwinggel 100k+ km-el.
    A motort kb 5 foknál jobban nem merte dönteni, mert úgy szokott hozzá. Végén mondta, hogy szar beismerni, de most jutott el alap szintre. Szóval a sok km esetenként inkább hátrány.

    Amúgy a lábat nézve a csaj ha előrébb rakja a lábát akkor rugdossa a vezetőt, ami nem túl szerencsés. A féken lévő lábnál amúgy azt is mondják mindig, hogy lehet ám állítani a fék pozícióját és úgy már jóval kényelmesebb. Nem kell a gyárilag kissé magasra állított kar felett tartani és visszafeszíteni folyamatosan a lábat. Csak mindenki a gyári beállításon kipróbálja és hát ez így szar és kész is az okosság.

    [ Szerkesztve ]

  • bacus

    őstag

    válasz dellfanboy #138074 üzenetére

    Szerintem Geresics illetékesebb mint én, ott volt minden szintű képzésén, a közútin is. Nem hiszem, hogy kaphatna BMW oktatói lehetőséget, ha maga nem tudná azt amit kell. Ez nem valami helyi, csak kis hazánkban létező oktatás.

    Egyébként pedig de, ha valaki levezetett 1 millió km-t motoron balesetmentesen, az bármilyen "bénán" kanyarodik elismerést érdemel. Szerintem az szint, akkor is, ha te jobban ledöntöd a motort. A pálya motorozás egyébként is más liga, mint a közúti.
    Vagy attól motorozik valaki jobban, hogy mélyebbre meri dönteni? Lehet, hogy bobmester azért esik annyit, mert ő aztán meri..

    A véres lovagrend nekem sem szívügyem, pár haver "elvileg" ingyen bérért, de kapott száguldozási lehetőséget.., de télen is dolgoznak, van autójuk is, illetve kell legyen bennük némi hivatás tudat is, mert ok, hogy valaki fél évig élvezi, hogy mehet mint az ökör, de utána csak ráunna. Itt viszont nincs fluktuáció.

    Egyébként voltál már Mackó rendezvényen? Mert azért meg kell hagyni, a szervezéshez is ért, nem csak a szponzor szerzéshez. A rendezvényei, még egy jan.1.-ei gurulás is jobban szervezett, mint amit én tudnék 1 év gyakorlás után.. Egy 3 napos tájékozódási vagy a 48h vagy bármelyik 1 napos motorun mini, mind mind profi szervezés volt.
    Ráadásnak az egyéni nyűgökkel is képes és hajlandó foglalkozni, pl egyedi méretű póló...

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák