Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #130435 üzenetére

    Ez van, a témát leszámítva nagyon megszerettem ezt a dögöt. :K De azért néha eljátszok a gondolattal, hogy mi lett volna ha. :D

    Valahol itt van az a teljesítmény ami már tényleg kényelmes egy személlyel közúton számomra.Ha nézek is valamit lehet Dorsoból is csak a 750-es lesz az még pont annyival ad egy kis többletet, hogy kényelmesebb lesz itt ott de bőven sok már utcára.

    RS660-at is szugerálom ha már új, de minap hallottam egyet... édesistenemgyerele, ennyire retek ronda hangú motort ritkán látni hallani, valahol a körmöstrakesz és a lerúgott csapágya B5 Passat szerelemgyermekének a magasságaiban szárnyalt az a hang. :D

    zgospel Nem egészen látom amúgy a sor4 fikázást, mentem 600rr/Fazer600/ZXR600('04)/GSF650 de biztos szakadjon rám egy raklap léc (minimum) ha nem tetszik alapból a sor4-nek a hangja. :D

    tboy93 ne inkább ne visítson, az csak 250cc belpiacosban menő dolog. :D A rotyogósabb - pattogósabb hangot jobban élvezi a fülem.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák