Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Geresics #125651 üzenetére

    Nincs fotó, mert tök sötét van. Csak egy van, amit faternak csináltunk. :)

    Ami negatívum: egy helyen a bal idom fújva volt és a résen benyúlva érezni egy araszos műanyag javítást. Eldőlhetett vagy ilyesmi. De szépen javítva, de kis árnyalatot a lakatos haverom rögtön észrevett. Végülis 2002-es, majd 20 éves.
    A nagyobb negatívum, hogy 1 kulcs járt hozzá is és a dobozhoz is. Gondolom valami chippes szar, így nem tudom,hogy tudom pótolni, hogy legyen kettő.
    Kb. ennyi amit eddig észrevettem.
    Amúgy a tulajnál látszik,hogy van pénz , így ezt pozitívumnak vettem. Mi több lelkemre is kötötte, hogy ha nincs meg a km , akkor is évente olajcsere, mert ő is úgy csinálta és idén még nem volt, hiába van csak 2000km az olajba. :DDD
    Viszont ma ugye mentem a haveroméval és ahhoz képest ez sokkal simábban jár, gyorsításkor nem rezonál negyedére se. Én igazából meg is lepődtem most hazafele, hogy igaz egy személlyel, de azért milyen fürge. Nem is értem miért jött mindenki azzal, hogy kevés. Jó, sport túrához képest nem megy úgy, de két gyerekes apaként ezt se fogom belőle gyakran kitornászni.
    Az 5-ös váltót viszont szokni kell. A V2 nyomatéka, viszont nagyon gyerebe. No meg basszus, ezzel már lassan gurulva is olyan könnyű forgolódni, ami a bocival rendes bírkózás volt.

    A motor sehol nem rozsdás, kipufogó tiszta, nem olajos. Olajpára sehol nincs. Kaptam hozzá egy használt, de legalább két szezonra jó Metzeller hátsó gumit.

    Amúgy nincsenek eltörve, repedve a műanyagok. Karc is csak épp elvétve egy kettő ha akad.

    A kormánykapcsolók kicsit kontaktosak. Szerintem nem sokat használta már az ürge.

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák