Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz bayarena #125585 üzenetére

    Annyit nem adnék bukóért. :N

    KuZo Shoxban én még levegőt sem veszek. :D Még a Motrix nittelő is eltört az első alkalommal reakció "azért nem 525-ösökhöz vannak ezek kitalálva" (Akkor mihez vaz ez kb bicikli lánc. :DDD) Szóval Shoxos B vonalas márka nekem nono. AGV-ket végig néztem de nem adták ki a K5 meg itthon megint elképzelés fölött van és hála a beton stabil forintnak momentán kintről sem úsznám meg 100 alatt.

    LógaGéza C70-el nekem a vonalvezetése a gond csak IS-nél is szenvedős volt akár GoProt akár interkomot feltenni azon felül jó kupak volt a pinlock nem igazán zavar IS-nél is a 2. évben már nem volt bent mert elengedett a szilikon a szélén aztán nem vettem már újabbat. Ha annyira nyitod fel a plexit amennyire a plexi zár fenntartja akkor sem fogsz már benne párásodni tapasztalat. :K

    Shark mozgatja a fantáziám még de az megint próbálós lenne de a Fokt meg egy ideig még zárva lesz... :((( Fránya ovális fej és arc.

    persuader Szóval basic idősebb japánmotor hibák köszönöm továbbítottam. :D

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák