Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz norbert1998 #122864 üzenetére

    Arra a cikkre gondoltam. :K
    Hogy lásd, mennyi gyűjtőmunka van benne, de mégis bizonytalan vagy te is.

    Jelenleg ez azt hiszem egy olyan dolog, hogy bevállalod, és próbálsz viselkedni. Jó példával járni, mert amint láthatjuk, rosszból van elég. :D
    Én sem akarok bemenni védett, és tiltott helyre, de az istenit! Ki a tököm nem téved el? Hétvégén volt egy célunk, elértük. !Szerintem! egyszer vétettünk, amikor egy 1 km-es szakaszon töltésen mentünk, amiről tábla tiltja le a magymotorost. Ezzel talán megbírkózik a lelkiismeretem. De! Mikor hazaindultunk, már majdnem Győr határában voltunk, és egy jobbos helyett balost dobtunk, így visszajutottunk ugyanoda ami az egész napos célunk volt. XD
    Utána már kicsit gyorsabban haladtunk ismételten hazafele, mert nem akartunk sötétben bóklászni. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy ha eltévedsz is be kell vállalnod, hogy ha elkapnak, szépen lesütöd a szemed, aztán elnézést kérsz és vagy elengednek, vagy megbüntetnek.
    Nagyon háborogni nem lehet. Ez van.

  • vendingo

    veterán

    válasz norbert1998 #122864 üzenetére

    Azt is vedd figyelembe, hogy rengeteg a magánerdő, ahova még gyalog se mehetsz be. Nekünk is van több erdő rész a birtokunkba, bár fogalmam sincs, hogy merre, és mennyi. Legutóbb engem is elkaptak gombászás közbe, a tulok még meg is fenyegetett, hogy legközelebb kilövi a kutyámat is. Persze nem igazolta magát, csak vagdalózott a szavakkal, szóval elküldtem a k.anyjába, és rátértem egy olyan útra, ahol nem tudott jönni utánam a terepjárójával.
    Ausztriában pár hónapja magánerdőben elcsípett egy vadász, ráadásul a kutyán nem volt póráz. Illedelmesen bemutatkozott, majd megkérdezte, hogy a kutya elmegy-e a vad után. Mondtam, hogy nem. További szép napot kívánt, még azt se mondta, hogy kösd meg a kutyát.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák