Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Topiccsendőr #115123 üzenetére

    oké megvan a prés, összenyomja a főtengelyt azt hogy "centírozza" ( vagy hogy mondják, hogy központban is legyen)

    én távibbra is azt mondom hogy a manual az csak egy száraz információhalmaz. minden szerszámmal a kezében is több ismeretre van szüksége. hol van benne hogy a fúrt vagy új hengernél vagy főtengelynél párhuzammérést kell csinálni ? és az hogyan van benne? ( ezt se biztos hogy szakszerűen mondtam, de szerintem tudod hogy mire gondolok)

    ha minden infó benne van, a szerszámok megvehetőek, nem kellenének motorszerelők, mint egy tutorial mindenki megcsinálná otthon

    egyébként már kérdeztem, nem emlékszem válaszoltál volna-e, nem is muszáj ha nem akarsz de te merre is vagy helyileg? és te motorszerelő vagy ?

    [ Szerkesztve ]

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #115123 üzenetére

    De ezzel kezdtem ha veszek valamit a szükséges szerszámokat megéri beszerezni ha nem egy nyári projekt motor, és már van adva olyan ismerős haver aki nem életében először látott a garázsában 5-6 kosárra szétszedett motort. Vagyis lenne egy aránylag egészséges induló alap. És nem is romot vennék most pont ezért agyaltam el az SM125-ön egész szimpatikus és kétütemű vagy akkor már a felemlegetett újabb kasznis RX, a kérdés mekkora lehet ezeknek az élmény faktora, hiába 130-140kg ha csak 50kg előnye és jelentős teljesítménybeli handicapje lenne a CB mellett.

    Ez is egy rohadt dolog egyébként bármit nézek SM vonalon az 99%, hogy biztosan üzemórás / x ezer km-es. Lásd az első pofon az SWM volt amikor is Gaboman felvilágosított az csak egy újracsomagolt Husqvarna. :D

    Megtanulni meg szerintem még bőven lesz időm tekintve most kezdtek el csak kiszélesedni a lehetőségeim is... :D

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák