Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz Ferdzsoo #102401 üzenetére

    Pont nem ugyanúgy és pont nem ugyanannyi. A halálos, súlyos, de általában véve a balesetek száma is a töredéke. Én pont így hőbörögtem, de évek alatt beláttam, hogy működik. Nem csak a gyorshajtás része, hanem általában véve a szankcionálás. Az h súlya van a tettednek. Példa: rokonom szembe szomszédja kis albán 20 éves mitugrász kapott apucitól R8-at, majd záróvanalakon előzgettek. Kijött a rendőrség csengettek, nem nyitottak ajtót, jött a tréler és volt R8 nincs R8. Kigyomlálták a hülye arcát? Ki. Slussz poén, lakossági bejelentés alapján, 3 tanú ült 1 autóban, feljelentették. Ennyi.

    Mindez nem jelenti azt h sosem hajtok gyorsabban. Autópályán 120 a max, 140ig nincs feljelentés így megyek gps szerint 138-al. 6 év alatt egyszer nyeltem be egy 40 frankos tételt. Viszont lehet dühöngeni, de a rendszer működik és nem Ulrike néni odafigyelése miatt, hanem mert tőböl kigyepálják a balkáni sleppet. Ettől függetlenül nincsenek kint felejtett 30-as tábláknál eldugott radarok és hátulról letoló civil audik sem. Ja, itt még a letolás is veszélyeztetés, ilyenre például otthon szarnak is. Ezért mondom, hogy nem csak a gyorshajtásról van szó, hanem alapjaiban kellene egy reform, amit érdemes betartani, különben szarul járnak a jancsikák, akik mások életével játszanak. Majd ha jancsika bukott 2 autót meg ült fél évet + a fele vagyona ráment a jampizásra, remélhetőleg többet jogosítványt sem kap, de ha mégis akkor meggondolja mit tesz. :R no offense

Új hozzászólás Aktív témák