Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz spect80 #64 üzenetére

    Egyébkent azt még most sem értem, hogy miért jött itt fel az a téma hogyha én egy 300 ezres Pixel ingerszintjén vagyok akkor nem érthetem az 500+ ezres telefont birtoklók igényeit, mikor ez egy 200 ezres telefon topikja. :DDD Meg mivan az 500+ ezres telefonos emberekkel akik mondjuk S23U-t használnak? Ők sem ütik meg a szerinted ár alapján elérhető magas ingerszintet? Vicc.
    Nem az eltérő vélemény a gond, hanem az amikor magas lóról beszélsz, meg amikor olyan dolgok miatt megy a problémázás ami nem igaz, pl. a fólia felhelyezés. Lehet hogy 10 éve gond volt, mert közel sem volt akkora piac a fóliáknak mint ma, de ma könnyen elérhető jó fólia is. És ugye leginkább azok nyavajognak ilyeneken akiknek egy ilyen telefonja se volt az elmúlt években. Ez a hiszti.
    A képernyő szélébe való beletenyereléses érintés se teljesen világos az eszmefuttatásod alapján. Ha én egy olcsóbb telefon ingerszintjén vagyok és nincs ilyen gondom mert nincs fals érintés, akkor egy drágább telefont birtokló elméletben magasabb ingerküszöbe hogy viseli azt el hogy egy olcsóbb telefon kijelző oldali érzékelése jobban megvan csinálva és nem érzékel hülyeségeket amikor a tenyér odaér? Mert elvileg a drága telefon ilyeneket csinál állításod alapján. :D
    Ezek csak eszközök, a 200 meg az 500 ezres is. Nem leszel se több se kevesebb attól ha drágább telefonod van. Ha mégis úgy érzed hogy de, akkor ideje felnőni.
    További jó forumozást.

Új hozzászólás Aktív témák