Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz natë #20728 üzenetére

    Mozz:

    2 dolgot árulj el:

    mi a jóbánatos macskakőnek kell a gyári genie widgetet használni (ronda, állandóan frissíteni akar, stb.)

    mi a bánatnak neked a helyfüggő időjárás gps alapon? Ha épületben vagy sokszor, akkor a lábujját is megeszi az akkudnak az állandó műholdkeresgélés frissítéskor. Ennél még az is jobb, ha beadsz vagy 8 gyakori location-t és azokat frissítteted de gps nélkül.
    Ha meg sokat utazol, akkor se látod hasznát... amikor elindulsz, még nem mutatja a célállomás időjárását ugyebár... amikor meg odaérsz, akkor már bachatod, mert látod magad is nem? :DDD :DDD :DDD Tehát ugyanott vagyunk, mintha beállítottad volna előre kézzel az új locationt.
    (csak röhögök itt a fórumban azon a rendszeres parán, hogy mit mutat a weather a telón és miért más az ablakon kívül... egyébként az eszem megáll, hogy mennyire tudják szidni a meteorológusokat... pedig annyira felborult már a Föld klímája, hogy az a csoda, hogy ennyire is eltalálják)
    Én direkt olyan weathert kerestem/keresek, ami teljes kussban van addig, amíg én azt nem mondom, hogy uzsgyi update conditions. Persze különbözünk, de hát ha valami nem megy... akkor nem kéne erőltetni.

    Ja... és mostanában első dolgaim egyike a genie widgetet terminálni mindegyik romból. :D
    ------------------------------------------------------------------------------
    (#20729) Nataniel:

    Én úgy tudom, hogy az még fejlesztés alatt van... nekem nem biztos, hogy kelleni fog. :F

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • kano

    nagyúr

    válasz natë #20728 üzenetére

    Én most a Beautiful widget időjárás részét használom és nincs gondom vele. Próbáld ki azt.

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Aktív témák