Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz kano #1527 üzenetére

    ne tedd fel, működik a dolog, de szüzen kell csinálni mindent, és könnyen tégla lehet a készülékből. meg nem is egy sbf kell, mert utána módosította a srác a hsz-t.
    van aki kipróbálta és mondta, hogy jó, de szerintem nem éri meg, nem nagy varázslat Recovery-ből :N majd meglátjuk később mi lesz.

    (#1528) kano: éppen este teszteltem, én is kíváncsi voltam rá. 10 perces logolással 40-50p=1%, mint nekem a kiherélt Nordic-om volt. Az is 1-1,5%-ot húzott éjszaka, 2G only, nem repülő mód! persze semmi sync meg hasonló, de én többet vártam, nekem ez megfelel.

    éppen akartam írni egy kis szösszenetet a MIUI-ról, de ha már így belekérdeztél :)

    Emellett még azt akartam reportolni, hogy érdemes most még várni egy kicsit, mert a MIUI-s hírek azt rebesgetik, hogy most pénteken STABLE verzió várható, többek között (nem pont ezért, de) kiemelten a Defy FM appja is fixálva lesz, az is működni fog :K

    forintuser: én megejtettem már pár hívást, közelsészenzor, kihangosítás, megszakítás mkind2 oldalról tökéletesen megy. :K

    u.i.: te használod azt a magyarítást igaz ami régebbi verzióhoz van? utánanéztem azok a programok is a csomagban, szóval korábbi verziós programmodulok kerülnek be azzal a régi magyarítással. :B

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Aktív témák