Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz yodamastah #11022 üzenetére

    igen, erre mondtam, hogy ezért megérdemelte volna, ez már brutális volt. először is ganénak tartom a yamana-lorenzo taktikát. értem én, értem én, de nem változtat a véleményemen, hogy mocskos taktika volt, nem méltó egy ilyen névhez, mint a yamaha. lorenzo-nál ez simán belefér, látszik, látszott is rajta. összetolta a mezőnyt, majd már-már balesetveszélyes volt amit a kanyarokban művelt, dani párszor majdnem telibe is rakta emiatt. majd dani simán elmegy mellette és lorenzo minden egyes alkalommal fizikai kontaktussal rakta arrébb. ritkán látja azt az ember ilyen meccselésekkor, hogy valaki szánt szándékkal belemegy a másikba. ez életveszélyes, ennél, amit linkeltél borult majdnem a bili és ezt érezte dani is, hogy lorenzo-nak teljesen elgurult a gyógyszere, nem normális. pedig vállalom, a hondák ha akarnak elmennek lorenzo mellett, markez-nek ha élet-halál kérdése lett volna akkor állva hagyja lorenzo-t. szerintem visszaengedte szándékosan, mert így maga előtt tudta tartani, nem mocskolódhatott a háta mögött. ügyes gyerek ez a marc. és akkor még ott mutatta a táblás csávó, hogy lassítson, lassítson, tolja össze megint a mezőnyt.. anyád hogy van gyökér?... de aztán csak nem merte meglépni, érezte ő, hogy amikor dani majdnem elesett, akkor ott még egyet művel és leintik. és nem érdekel, hogy versenyzőnek ilyennek kell lenni. ha ezt velem valaki így megcsinálja, odamegyek és úgy pofán verem utána, hogy a fogait kiköpi, pont. szerintem meg ez a helyes cselekedet utána, ha szerinte meg az. kész, ennyi. szinte biztosra veszem, hogy megkapta volna a fekete zászlót ezért máskor, csak race controll beszart, nem mert belenyúlni a vb-be és szerencséjükre végülis nem ezen múlt, mert lorenzo magát verte meg. az egészben dani volt a kellemes meglepetés, hogy milyen agresszívan tudott végre meni, hogy nem fosott be lorenzo-tól és amikor látta, hogy beteg a pali, akkor ráhagyta. aztán feljött önerőből rossi-t megelőzve. szép volt.
    sajnálom rossi-t, de a futam utáni felvételeken látszott, hogy ez már nem az ő ligája. néha tud meglepni, de ennyi. nem lesz neki már itt 10. vb cím, hiába hajt rá. ettől függetlenül kell a gp-be még mindig, a reklám értéke, a presztízs.. de a jövő marc, lorenzo. calr kiesése pedig megint fájdalmas, nem konstans a teljesítménye.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák