Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz ayo #1214 üzenetére

    Igazad van a 2D, 3D dolgot valóban nem vettem figyelembe, ez lehet az egyik oka a szerverek kiürülésének :R (ez mondjuk az MK vs. DC sikerét nem befolyásolhatta, de legyen ez a kakukk tojás).

    Azzal viszont nehéz azonosulnom, hogy egy első napját töltő kamukarakter lenyomhat többször is, egy kb. 1 hónapja folyamatosan órákat beleölő játékost. Na inkább ez nem fair, és nem azért kell hisztizni, hogy: "óóó én csak most kezdem és nem tudok nyerni, szar, szar, szar játék". Régebben a "valódi" rajongók ezért szerették a sorozatot és ettől volt egyedülálló a VS kategóriában - mázli faktor kizárva - . Most meg jön egy "mákergizi" és 5% életnél véletlenül sikerül neki egy 3-as kombó, majd "fatalfos" és nesze 57% életerőről beszoptad. Az előbbi részekben el kellett juttatnod a karaktert a brutál támadásig, most csak hagynod kell leverni magad :F . Én is rengeteg meccset nyertem úgy, hogy fatal is benne volt, de csak azért, hogy szép legyen a vége (persze előfordult, hogy visszanyalt a fagyi, de ez benne van) . Amúgy szerintem Kung Lao-nak a legszebben kivitelezhető a fatal-ja kombóban. Próbáld ki, ha van kedved.

    Xbox:
    "Y,X,Y,X,Y, le+előre+X - előre+B, le+előre+X+(AMP) - előre+B, fatalblow <---gyönyörű.
    PC:
    "2,1,2,1,2, le+előre+1 - előre+4, le+előre+1+(AMP) - előre+4, fatalblow

    Ez mondjuk pont nem sebez olyan hatalmasat. Ha jól emlékszem 42-45% közt van, viszont szerintem a legszebb.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák