Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz Gianni27 #34 üzenetére

    Ne vedd sértésnek Gianni27 de már jó párszor leírtam, hogy nem a sugárzás károsít. Ez egy TCO03-as monitornál elhanyagolható.

    Meg ha a sugárzásokat, vki ismeri akkor tudja, hogy szétterjedbek minden irányba tehát az edész testedet érik nem csak a szemet. Ha a kis intenzitású mágneses sugárzásoktól romlana az ember szeme akkor, akkor a sarki hamburgeres, vagy szakács, sokkal elöbb megvakulna, a sok mikrosütőhasználattól, Mint te a monitorodtól. Nem azt mondom, hogy ez egészséges lenne, de ugyan azt csinálja a mobiltelefon, mikosütő, stb...

    Ez az egész sugárzás dolog onnan eredt, hogy 25-30 éve ezt pelevésték az emberek agyába és ezt nem lehet kitörölni.

    Sok olvasástól, a szem erőltetésétől romlik a szem. Ott voltak régen az órásmesterek, nekik is mind tönkrement a szemük.

    Meg ismerek sok olyan embert is akik nem is ültek számítógép elött soha és 3-4 dioptriás szemüvegük van.

    Én szemüveges vagyok, de már általános iskola óta, amikor még gépem sem volt. Azóta romlott a szemem, de egy 3-4 éve megállt és azóta nem romlott tovább.
    A szemészeten azt mondta az olvos, hogy valószínüleg már nem is fog.

    Pedig sokszor töltök akár 12 órát is gép elött, de mindíg nagyon odafigyelek, hogy ne erőltessem túl a szemem, néha megtornáztatom kicsit stb...

    Nagyon jó módszer pl. az ha becsukod a szemed és megpróbálod minden irányban, fől-le, le-fel, jobbra-balra, balra-jobbra, addig elfordítani a szemedet amennyire csak lehet, és azt óránként egyszer kétszer...

Új hozzászólás Aktív témák